Przyjęcia i uroczystości

Rodzina i znajomi

Wyjątkowe miejsce na zorganizowanie wszelkiego typu spotkań, imprez okolicznościowych, urodzin, imienin, jubileuszy, rocznic!

Restauracja Aqua w Sopocie

"Gotowanie jest jak miłość. Należy do niego podejść bez opamiętania albo nie podchodzić wcale." Harriet van Horne

Imprezy okolicznościowe

Wyjątkowe miejsce na zorganizowanie wszelkiego typu spotkań, imprez okolicznościowych, bankietów, kolacji służbowych, integracji firmowych, urodzin, imienin, jubileuszy, rocznic! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe miejsce, które łączy nowoczesność oraz Polską kuchnię! Zachęca do zorganizowania np. spotkania rodzinnego czy z przyjaciółmi. Personel naszej restauracji dołoży wszelkich starań, aby takie wydarzenia były dopracowane pod każdym względem i były ucztą zarówno dla oczu jak i podniebienia.

Restauracja i antresola

Dysponujemy dwiema salami na ok 40 osób, każda z nich utrzymana jest w ciepłym stylu marynistycznym. Sztuka kulinarna naszych kucharzy zachwyca nowoczesnym podejściem do kuchni Polskiej!

Kontakt i rezerwacja

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dostosować do jego potrzeb i zaoferować mu najkorzystniejszą ofertę cenową. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów.

Aqua House

Zamkowa Góra 21
81-713 Sopot


Godziny otwarcia:

Poniedziałek - czwartek 15:00 - 20:00
Piątek - sobota 14:00 - 21:00
Niedziela - 13:00 - 18:00

Śniadania serwowane
codziennie 7:30 – 10:30

Kontakt

Restauracja

+48 58 380 17 17

 gastronomia@aquahouse.pl


Małgorzata Mordarska

+48 533 345 407
 małgorzata.mordarska@aquahouse.pl

© 2024
Restauracja Aqua House
Restauracja | Imprezy Okolicznościowe