Ładowanie samochodów

Parking 20zł/doba

Aquapark w pobliżu

Darmowe
Wi-fi

Parallax highlights

Nad samym morzem, wśród lasów, w centrum Trójmiasta

Nasze podejście do kuchni

Atrakcje

Sopot i okolica

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi massa est, pulvinar vitae magna sodales, mattis commodo elit. Phasellus et sodales felis. 

Sekcja CTA

Tekst + zdjęcie

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc lobortis a dui sed egestas. Curabitur ac erat turpis. Donec sed est risus. Fusce eget nisi sit amet justo vulputate sollicitudin. Vestibulum ligula nunc, aliquam quis mattis vel, tincidunt eu quam. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam varius vulputate risus et tincidunt. Ut at tortor sed orci posuere commodo ut in nisi. Quisque blandit mi non dui mollis, id condimentum ex accumsan.

Masz pytania?

Zadzwoń, a my stworzymy ofertę na miarę Twoich potrzeb

Krzywy Domek

2,2 km. od Aqua House

Budynek swoim charakterem nawiązuje do bajkowych rysunków Jana Marcina Szancera oraz Pera Dahlberga, a także projektów Gaudiego. Obiekt zlokalizowany jest w miejscu szczególnym, bo przy słynnym sopockim "Monciaku". Ten popularny deptak, to przede wszystkim miejsce spotkań trójmiejskiej bohemy, ludzi szukających zabawy i radosnej inności. Znajduje się tu wiele nastrojowych kawiarenek, zakładów gastronomicznych, sklepów i miejsc rozrywki.

Krzywy Domek

2,2 km. od Aqua House
Czytaj więcej

Westerplatte

19 km. od Aqua House

Położone na Wyspie Portowej Westerplatte to niezamieszkany, zalesiony półwysep pomiędzy Zatoką Gdańską i zakolem Martwej Wisły będący symbolem walki o wolność, który będąc w okolicy na pewno warto odwiedzić.

Westerplatte

19 km. od Aqua House
Czytaj więcej

Park Wodny

200 m. od Aqua House

Aquapark Sopot, to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc, kojarzonych z rozrywką dla całych rodzin w Trójmieście. Jest to miejsce w którym można nie tylko aktywnie wypocząć przez cały rok, ale również kompleksowo zadbać o swoje ciało, gdzie można m.in. skorzystać z różnego rodzaju saun (8 do wyboru), masaży, zabiegów pielęgnacyjnych, tepidarium lub pokoju relaksacyjnego. W podziemiach obiektu znajduje się jeden z najnowocześniejszych klubów bowlingowych w Trójmieście. Doskonałym uzupełnieniem obiektu jest Pick&Roll Club, gdzie klienci mogą nie tylko posilić się w restauracji i kawiarni ze świetnym menu, ale również mogą wziąć udział w ciekawych wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych.

Park Wodny

200 m. od Aqua House
Czytaj więcej

Trasy rowerowe i rolkowe

100 m. od Aqua House

Trójmiasto posiadające bardzo rozwiniętą infrastrukturę tras rowerowych to idealne miejsce dla osób kochających aktywność fizyczną. Dróżki nad samym morzem prowadzą z Gdańska do samej Gdyni, w głębi miasta dojechać można nimi także zupełnie wszędzie.

Trasy rowerowe i rolkowe

100 m. od Aqua House
Czytaj więcej

Plaża

300 m. od Aqua House

Plaża w Sopocie rozciąga się na całej długości miasta. Jej długość to 4.3 km, zaś powierzchnia 26 ha. Co roku odwiedza ją tysiące ludzi pragnących relaksu na najwyższym poziomie. Fani sportów wodnych mogą skorzystać z ofert licznych wypożyczalni sprzętu wodnego, a ci bardziej leniwi mogą po prostu wypożyczyć leżak i leniuchować przy drinku cały dzień.

Plaża

300 m. od Aqua House
Czytaj więcej

Molo

2,5 km. od Aqua House

Wizytówka Sopotu, najdłuższe molo nad Morzem Bałtyckim. Ma około pół kilometra długości – część spacerowa ma 511,5 m, z czego 458 m wchodzi w głąb Zatoki Gdańskiej. Kto nie był na molo, nie był w Sopocie.

Molo

2,5 km. od Aqua House
Czytaj więcej

Aqua House

Zamkowa Góra 21
81-713 Sopot


Godziny otwarcia:

Poniedziałek - środa 13:00 - 21:00

Czwartek - niedziela 13:00 - 22:00

Śniadania serwowane
codziennie 7:00 – 10:30

Kontakt

Restauracja

+48 58 380 17 17

 gastronomia@aquahouse.pl


Małgorzata Mordarska

+48 533 345 407

 malgorzata.mordarska@aquahouse.pl

© 2023
Restauracja Aqua House
Restauracja | Imprezy Okolicznościowe